Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Online půjčka, nebankovní online půjčka, rychlá půjčka

Potřebujete si koupit sekačku, s pomocí které byste posekali Váš trávník či pole, které vlastníte? Víte ale, že financování koupě sekačky je velice náročné a Vy nemáte dostatek finančních prostředků? Proto začínáte přemýšlet, jak byste koupi sekačky financoval? Dostáváte se k řešení, kdy by bylo výhodné si pořídit půjčku, která by pokryla veškeré náklady na její pořízení?

Rychlá online půjčka na cokoli

Denně surfujete po internetu, kde hledáte vhodnou společnost, která by Vám půjčku poskytla, ale stále nemůžete najít tu vhodnou zrovna pro Vás? Co kdyby se tedy teď před Vámi objevila nabídka s výhodnou půjčkou, vzal byste ji?

Proto nám dovolte se představit - jsme společností, která na současném trhu působí několik let, kdy během tohoto působení jsme získali spoustu kontaktů, díky kterým se nám daří sjednávat lepší půjčky pro naše klienty.

Proč naše online půjčka

Co tedy ve skutečnosti nabízíme pro své klienty? Z hlediska toho, že si chcete půjčit na sekačku, Vám nabídneme spotřebitelskou půjčku. Tato půjčka může být ve výši až 300.000 Kč, ale je nutné splnit určité podmínky, abychom Vám ji mohli poskytnout. První z těchto podmínek je ta, že nám musíte prokázat Váš příjem, nejčastěji se toto provádí pomocí příjmů ze zaměstnání, podnikání či příjmů ze starobního nebo invalidního důchodu.

Současně s tím jako náš klient nesmíte být v exekuci, což znamená, že nesmí dluhy u nějaké společnosti vyvolat exekuční řízení a současně s tím nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městský úřad. To že nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městský úřad, znamená v překladu, že nesmíte "bydlet" na městském úřadu.

Půjčka i po skončení insolvence

Jestliže jste se ale problémy s dluhy rozhodl řešit pomocí insolvence a insolvenční řízení jste úspěšně dokončil, tak naše společnost nabízí svým klientům půjčku po insolvenci, která může dosáhnout výše až 50.000 Kč, kdy při sjednávání této půjčky je důležité mít prokazatelný příjem minimálně 12.000 Kč.

To ale není vše, co z hlediska půjček poskytujeme. Nabízíme také půjčky podnikatelské, které jsou v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy je jediná nutnost prokázat Vaší osobu pomocí občanského průkazu.

Odkud pochází naše půjčky? Veškeré naše půjčky pochází z bankovní i nebankovní oblasti, kdy při jejich sjednávání se snažíme svému klientovi najít co nejideálnější řešení tak, aby naplno byl vyřešen jeho problém. V případě nějakých problémů nás neváhejte ihned kontaktovat, kdy vše řádně vyřešíme.

Online žádost o půjčku